JUBILEUM PROGRAMMA

Onze vereniging is opgericht op 27 oktober 1929, dus we vieren ons 90 jarig jubileum en wel op zaterdag 26 oktober en zondag 27 oktober a.s. Er zal een speciale feesttent worden gebouwd en we spelen dat weekeinde geen KNVB voetbal, want we gaan feesten. De gehele zaterdag (tot 15.30uur) zijn er aktiviteiten voor alle jeugdleden, het programma wordt tzt bekendgemaakt. Om 16.00uur zal een speciaal geselecteerd Woenselse Boys jubileumelftal aantreden tegen FC de Rebellen, welke Rebellen we mogen verwachten maken we later bekend. Vanaf 18.00uur barst de feestavond los uiteraard met live-muziek. We reserveren 1 uurtje (19 tot 20uur) om felicitaties over te brengen aan het bestuur. Om 24.00uur sluiten we dag 1 af. Na een welverdiende nachtrust starten we zondag 27 oktober om 14.00uur  met het woenselse boys 90 jaar OKTOBERFEST. De tent zal hiervoor worden aangepast en uiteraard ook de (live) muziek. Ook de inwendige mens wordt niet vergeten en zal in het teken staan van het oktoberfest ! Kortom we hopen dat we al onze leden, sponsoren, supporters en eenieder die onze vereniging een warm hart toedraagt een onvergetelijk weekend kunnen aanbieden.